Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Ім'я Йосип

Давньоєврейського походження, означає: збільшення, прибуток.

У ранньому дитинстві Йосип буває гнівається. Цьому хлопчикові важко догодити: те каша не та, то іграшка не така, яку він бачив у вітрині магазину. До шкільного віку це якість непомітно проходить.

З Йосипів виростають прихильнішими, добрі, сердечні люди, чуйні на будь-яку біду, завжди готові прийти на допомогу тим, хто цього потребує. Вони гарні чоловіки й батьки. Причому зазвичай у Йосипа буває не менш двох дітей, яких він дуже любить і про яких невпинно піклується до кінця своїх днів. Хоча багато Йосип в першому шлюбі нещасні - їм чомусь попадаються дружини з поганим характером. Другий шлюб, як правило, вдалий.

Найчастіше Йосип працюють в мистецтві і в торгівлі.

На старості років здобувають поліартрит.

У перекладі з давньоєврейського означає "Бог нехай додасть". У біблійний сказання відомий син патріарха Якова, і Рахілині, якого брати із заздрості продали в Єгипет. Також ім'я Йосип носив заручена чоловік Пресвятої Діви Марії. Опікуном іменинників є преподобний Йосип Волоцкій. Він жив у XV столітті, навчався грамоті у Воздвиженському монастирі і був відомим полемистом. Йосип Волоцкій деякий час був настоятелем обителі Пафнутія Борівського. Але через деякий час залишив обитель і заснував знаменитий згодом Волоколамскій монастир. Йосип Волоцкій суворо викривав єретиків і вимагав їх страти. Також Йосип Волоцкій відомий як давньоруський книжник. Канонізований в XVI столітті.

У цей прекрасний день вітаємо іменинника з днем ангела. Бажаємо йому успіхів у всіх його починаннях. Ім'я обіцяє Йосипа обретение добробуту, примноження багатства. Бажаємо йому домагатися в житті хорошого результату у всіх справах, мати багато друзів і спілкуватися з гідними людьми. Іменинникові бажаємо міцного здоров'я, гарного настрою. Нехай радість не залишає його будинок і в ньому завжди панують веселощі і успіх. Бажаємо зустріти свою любов і знайти велике щастя. Нехай завжди і в усьому іменинникові супроводжує удача, а життя підносить лише приємні несподіванки. Нехай печаль і нещастя далеко стороною обходять Йосипа, а веселощі ніколи не залишає його будинок.

Іменини :
8 лютого;
17 квітня;
20 травня, 24 травня;
10 вересня, 28 вересня, 29 вересня;
4 жовтня, 31 жовтня;
16 листопада.
Сонник - тлумачення снів