Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Зіновій

Ім'я давньогрецького походження, буквальний переклад: Зевсова сила.

Мають терплячим, спокійним, дуже добрим характером. Вони прихильнішими, люблять тварин, добре навчаються в школі. Це дуже цілеспрямовані й сумлінні люди й ніколи не обіцяють того, що не можуть зробити. Дуже віддані батькам, завжди піклуються про них. Вибирають професії артиста, лікаря, інженера, архітектора, закрійника. Гарні сім'янина, в усьому поступаються своїм дружинам, майже ніколи не сваряться. Народжуються хлопчики, більш прив'язані до батька, ніж до матері. У них завжди багато відданих друзів. Захоплюються живописом.

"Зимові" - складні люди, вони ворохобні, люблять сперечатися з будь-якого приводу - їх товаришам по службі доводиться нелегко. "Весняні" - мнітельни і раніми, беруть все близько до серця. Повільні в роботі, але обережними і точні, не терплять, коли їх підганяють. Ранком люблять повалятися в ліжку. Їх захоплення - шахи. Люблять затевать з дітьми різні ігри, які самі придумують. Деякі женяться пізно через свою нерішучість і невпевненості.

Історія появи цього імені починається від давньогрецького слова "зенобіос", що означає "Зевс" і "Біос", то є життя. Ім'я Зіновій має значення "Божому живе". На Русь ім'я потрапило з Візантії. Святий покровитель імені - свяшенномученік Зіновій. Він і його сестра Зіновія народилися в м. Егее, залишилися сиротами, потім роздали все своє багатство бідним, та й служили Господеві. Зіновій одержав від Бога чудесний дар - вздоровляти хворих. Християни обрали його єпископом. Але в часи Діоклетіанова гоніння святий Зіновій загинув. Це було в 285 році, в цей же час загинула і його сестра, яка добровільно пішла на загибель слідом за своїм братом.

Підходять для шлюбу : Анна, Єва, Любов, Марія, Наталія, Поліна, Тамара.

не підходять : Ада, Олександра, Анжела, Берта, Борислава, Джульетта, Євгенія, Клавдія, Лілія, Тетяна.

У цей знаменний день ми хочемо привітати шановного іменинника, власника такого рідкого для нас імені. Бажаємо йому величезного особистого щастя, виконання всіх бажань і успіхів у роботі. Нехай щаслива зірка завжди вказує вірний шлях, навіть у найважчих випадках знаходиться поруч людина, здатна зрозуміти і допомогти. Бажаємо вам величезної любові, тому що вона здатна подолати самі важкі обставини і осяяла світлом життя людини. Нехай ваші діти завжди радують свого батька успіхами. Міцного вам здоров'я, веселих днів і незабутніх вражень від подій, які відбуватимуться у вашому житті і в будні, і в свята.

Іменини :
23 квітня, 25 квітня;
11 травня;
10 вересня, 16 вересня.

Зінаїда         Зоя


Сонник - тлумачення снів