Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Зінаїда

Ім'я має давньогрецькі походження, означає "породжена Зевсом".

Зінаїда в дитинстві кілька високе, і холодновата. Любить бути першими у всьому, часто свариться з однолітками. Доставляє багато занепокоєння своїм непростим характером батькам, дідусям і бабусям. Капризна і нетерпляче. У школі прагне бути на очах у вчителів, заісківает перед старшими. Навчається добре, і їй подобається, коли її хвалять і ставлять у приклад іншим дітям.

З віком з'являється здатність робити зусилля над собою, учиться приховувати гострі кути свого характеру. З Зінаїда виходять непогані бухгалтери, продавці, секретарки. Учителі Зінаїди відрізняються зайвою прискіпливо.

Зінаїда рідко має гарну зовнішність, але від природи наділена чарівністю, уміє ефектно й у вигідному світлі подати себе. Як правило, дуже пристрасні натури, Люблять усілякі вечірки, танці, дискотеки. Чоловіки завжди звертають на неї увагу. Уміло приховуючи свої лідерські нахили, демонструє готовність підкорятися чоловікові, але в шлюбі чоловікові доведеться погодитися з командирський натурою Зінаїди. У родині завідує всіма фінансами й визначає, що найкраще робити чоловікові й дітям у дану хвилину. Багато уваги приділяє благоустрою квартири. Прекрасно їй вдається готування домашніх вин і настоянок.

Підходять для шлюбу : Володимир, Захар, Павло, Степан, Юрій.

Менш підходять : Дмитро, Денис, Іван, Станіслав, Яків.

Іменини :
24 жовтня.

Захар         Зіновій


Сонник - тлумачення снів