Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Захар

Давньоєврейського походження і означає: Божа пам'ять. Ім'я популярна не тільки в Росії, але і в Грузії, у Вірменії.

Маленький Захар може годинами збирати і розбирати "Конструктор". Робить він це тихо й зосереджено. Може принести хворого кошеня і доглядати за ним. Уважний і заботлів по відношенню до оточуючих його людей.

Його пристрасть - техніка. Нерідко Захар працюють водіями. Гуманітарні спеціальності вибирають рідше. Люблять природу. Ліс, річка, степовий луг - його слабкість. Якщо у нього є клаптик землі, обов'язково посадить там плодові дерева.

Це ім'я обдаровує людину величезною добротою й широкою натурою. Якщо в сім'ї туговато із грішми, краще не посилати його на базар: він не тільки не буде там торгуватися, але й, швидше за все, "забуде" взяти здачу. Захар общітелен і гостепріімен, із задоволенням запрошує до себе не тільки друзів, але й випадкових попутників. Товаришує з сусідами. У недільні дні можна застати Захара за прибиранням квартири. Він робить це охоче й навіть із натхненням, втягуючи в домашню роботу дітей, тому що вважає: праця - кращий спосіб правильного виховання. У сім'ї Захара найчастіше народжуються хлопчики. Контролює навчання дітей, майже не пропускає батьківських зборів. Так само відповідально він ставиться й до своїх батьків. Захар - любитель сентиментальних історій і фільмів. Людські страждання викликають у нього бажання допомогти, і заради цього він готовий піти на власні незручності, понести певні жертви. Все, що він робить, позбавлене будь-якої користі. До Захара часто тягнуться жінки, які пережили нещасну любов, і нерідко буває т
ак, що, сповідалися і знайшовши співчуття, вони стають їх дружинами. Женится Захар пізно і, як правило, на жінці з дитиною. Доброта, м'якість, беззлобность Захара, його природна нездатність до насильства закінчується майже завжди тим, що дружина займає командне положення в сім'ї. У цьому не буде нічого страшного, якщо дружина тактовно, в іншому випадку можна травмувати чутливу натуру Захара. Захар не схильний до зради, довіряє дружині, домосід. Майже не п'є.

Ім'я має давньоєврейське походження, перекладається як "Бог згадав". На Русі ім'я з'явилося після прийняття християнства, прийшло з Візантії. Святим заступником є Захарій, один із дванадцяти малих пророків. Він народився під час вавілонського полону, пережив його й після повернення з нього намагався внести посильний вклад у моральне відродження народу. Передбачається, що Захарій загинув насильницькою смертю від рук іудеїв за викривальна проповідь, "між храмом і жертівником". Людина, названий цим ім'ям, має ряд відмітних якостей, таких, як стійкість, віра, чесність, почуття відповідальності.

Підходять для шлюбу : Алла, Ганна, Валентина, Віра, Вета, Глафіра, Ірина, Любов, Надія, Наталія, Ольга, Поліна.

Менш підходять : Олександра, Альбіна, Дар'я, Інна, Лада, Світлана.

Захар! У ваш світле свято поспішаємо побажати вам, умному, талановитому й неабиякий людині, побільше благ земних, побільше радості і посмішок. Вроджена любов до порядку, працьовитість і педантізм, безумовно, допоможуть в вдалої реалізації всіх справ. Наш іменинник - добре душі людина, він дуже порядний, завжди тримає дане слово, але і від навколишніх вимагає такої ж пунктуальність і обов'язковість. Так нехай у Захара завжди все виходить як можна краще, нехай мінуют його труднощі у всіх сферах життя, на шляху зустрічаються тільки самі віддані друзі, в роботі оточують понимающие співробітники, а вдома чекають любляча і ніжна жінка, розумні дітлахи.

Іменини :
21 лютого;
22 березня;
6 квітня;
16 вересня, 18 вересня;
5 листопада;
18 грудня.

         Зінаїда


Сонник - тлумачення снів