Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Юрій

Це ім'я являє собою слов'янську форму імені Георгій, що означає "хлібороб".

Юрій - це спокійний, зосереджених на своєму внутрішньому світі людина. У дитинстві він любить дивитися на хмари, пропливають по небу. Зворушливо ставиться до тварин, може підібрати бездомних собаку і доглядати за нею, Його зовнішній вигляд знаходиться в протиріччі зі стриманим поводженням і філософським складом розуму. Жести, манера говорити відрізняються у Юрія деякою артистичність. У школі й інституті вчиться добре, усідчів і наполегливим у досягненні поставленої мети. Успішно може працювати інженером, штукатури, електриком, тренером. У колективі користується повагою товаришів по службі, але великі і шумні компанії воліє уникати.

Юрій не піклується про те, щоб звернути на себе увагу жінок. Вони самі звертають на нього увагу. Його природна артистичність відразу ж викликає у жінок розташування до нього. Юрий займає трохи пасивну позицію, і жінці доводиться брати ініціативу у свої руки. У сімейному житті акурат. Проявляє турботу про дітей, допомагає дружині по господарству. Дружина Юрія повинна вміти підтримувати рівні відносини зі свекрухою.

Підходять для шлюбу : Ангеліна, Антоніна, Галина, Дар'я, Зінаїда, Лариса, Лідія, Любов, Наталя, Ольга, Поліна, Раїса, Світлана, Софія, Тамара.

Менш підходять : Алла, Вероніка, Єлизавета, Зоя, Тетяна.

Іменини :
17 лютого.

Юнона         Юстина


Сонник - тлумачення снів