Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Юнона

У римській міфології одна з верховних богинь, дружина Юпітера, покровителька шлюбу.

Юнона завжди повинна бути в центрі уваги. Людина по натурі творчий, вона вміє створити навколо себе атмосферу веселощів і свята. Це заводила, організатор усіляких вечорів, капусняк, девічніков і навіть Мальчишник, на яких буває єдиною жінкою. Застілля - от місце, де проходить чимала частина її життя. Навестить заболевших Юнона і ви побачите, як вона зміниться і буквально видужає на очах, як тільки займе своє місце на чолі столу.

Юнона добра, уміє співчувати людям, у неї гарна інтуїція. Але довірливість приносить їй чимало огорчений. До того ж вона нерозбірливі у виборі друзів і нерідко буває оточена нещирими й навіть нечесними людьми.

У Юнона хороший художній смак, вона любить колекціонувати гарні речі. А нове плаття з нагоди чергового торжества, причому таке, щоб їм були всі потрясены, - майже неодмінна умова її існування. Тільки зшиє його швачки. Рукоділля, як і кухня, та й інші побутові турботи, її захоплюють ненадовго. Звичайно Юнона - цінний працівник, тільки не завжди зручний для керівництва. У неї підвищене почуття справедливості, що змушує її брати участь чи не в кожному виробничому конфлікті. У такі моменти Юнона перетворюється в борця, який стоїть на барикадах з прапором в руках.

Стабільна сімейне життя - не її доля. Юнона нерідко бездітні або має одну дочку. Це яскраво виражена "сова", яку не добудемо по утрам. І не варто цього робити, у ці хвилини вона агресивна.

Юлія         Юрій


Сонник - тлумачення снів