Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Юхим

Походить від давньогрецького "еуфемос": благочестива, благодушний. Зовні Юхим схожий на матір. У нього чутлива нервова система - раптово вискочила з-за рогу з лаем собака може викликати в нього заїкуватості або нервовий тик. Допустимість також захворювань травної системи. Батькам Юхима потрібно стежити за його раціональним харчуванням.

Юхим від природи артістічен, добре відчуває психологічний стан інших, що дозволяє йому легко пристосовуватися до людей і розташовувати їх до себе. Нерідко це творча особистість. На роботі начальник завжди благодушно налаштований до Юхиму, співробітники ніколи не чекають від нього подвоха. Досягає всього в житті тільки власною працею. У нього великий запас життєвих сил і незвичайне працьовитість. Знаходить собі застосування в різних видах діяльності: від лікаря до адміністратора. Буває непоганим шахістів. Не любить далеких відряджень. Прив'язаний до будинку, брезгліво відноситься до общепітовской їжі, трохи консервативний у кулінарних прихильності.

Перш ніж одружитися, Юхим неодмінно постарається перевірити, чи здатна майбутня дружина зберігати йому вірність і наскільки добре вона готує. Він гурман, і з цим доведеться миритися тій, яка зважиться на шлюб з Єфімов. Втім, в цьому є свої переваги: на продукти Юхим грошей не шкодує і все купує сам. Він достатньо егоістічен, але разом з тим і розумний настільки, щоб у деяких ситуаціях придушити свій егоїзм. У міру ревно. Рідко зловживає алкоголем, багато Юхим взагалі не п'ють.

У давньогрецької - Еуфемос, що означає "благодушний". У Росію прийшло з Візантії разом з християнством. Покровитель імені - священномученик єпископ Євфимія Сардийская. Він відрізнявся строгим подвіжнічеством в житті й милосердям до бідних. Юхим любить бути в центрі уваги, уміє зацікавити людей собою і своїми ідеями. Не впевнений в собі, своїх здібностях і своїй мужності. Якщо йому про це не нагадувати, він може впасти в чорну меланхолію. Усім і всіма засобами буде доводити свої таланти й можливості й здаватися через цього вздорним і неконтактним. Веселун і витівники, душа будь-якої компанії, але явний сібаріт. Однак якщо бачить реальні перспективи, буде працювати до знемоги.

Підходять для шлюбу : Аврора, Антоніна, Зінаїда, Ирина, Майя, Поліна.

Менш підходять : Зоя, Ада, Нелля Агнія, Вета.

У цей день ми від душі вітаємо нашого іменинника Юхима і хочемо побажати йому багатства, щастя, радості й справжніх друзів. Нехай всі мрії, реальні і навіть нездійсненних, неодмінно здійсняться, намічені плани та цілі обов'язково реалізуються, надія на щасливе майбутнє виправдається. Живіть, одарівая близьких своєю турботою та увагою, отримуючи їх любов натомість. Зустрічайте на своєму життєвому шляху тільки хороших, добрих та смішно людей, які допоможуть зробити ваше життя цікавіше, різноманітніше, веселіше. Бажаємо вам знайти свою другу половину, яка оцінить всі ваші чудові людські якості і допоможе дізнатися, що ж таке справжнє щастя.

Іменини :
8 січня, 10 січня;
2 лютого;
24 березня;
14 травня, 26 травня;
6 липня , 17 липня;
16 вересня;
28 жовтня.

Юстина


Сонник - тлумачення снів