Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Ясен

Чоловіки на ім'я Ясен - високоінтелектуальні люди, які знають собі ціну (нерідко навіть завищували її), з почуттям власної гідності. Вони талановиті в багатьох областях, тому часто метушаться, «шукають себе». Вони правдиві самі і вимагають того ж від інших, в цьому сенсі їм явно не вистачає гнучкості, толерантностіТолерантность (від латинського tolerantia - терпіння) - здатність організму переносити несприятливий вплив навколишнього середовища; терпимість до чужих думок, вірувань, поведінки ..

Вони схильні замикатися в собі і відкладати справи на потім. У Ясинях безсумнівно приховані якості сильної людини, але приховані так глибоко, що потрібна хороша струс, щоб вони проявилися. Незважаючи на багато здібності, великої кар'єри вони не роблять: почасти через невміння пристосовуватися, почасти через свою нерішучість.

Вони вразливі і чутливі, мають розвинену інтуїцію, що часто виручає у важку хвилину. Аналітичний склад розуму дозволяє цим чоловікам добре орієнтуватися в житті, а інтуіціяІнтуіція (средре-векевое латинське intuitio, від intueor - пильно дивлюся) - остіженіе істини шляхом безпосереднього її розсуду без обгрунтування за допомогою доказу; суб'єктивна здатність виходити за межі досвіду шляхом уявного схоплювання ( « осяяння ») або узагальнення в образній формі непізнаних зв'язків, закономірностей. - Передбачати життєву бурю. Але вступати з нею в єдиноборство - не в їхніх правилах, вони краще перечекають її.

Ясен розсудливий і розважливий, причому настільки, що інколи це межує з занудством. Вони бездоганні в сенсі моральності, але не визнають занадто суворих правил. Жен собі вибирають обачно, зупиняють свій вибір на спокійних, не амбітних жінок, які, проте, швидко забирають віжки в свої руки, і він не встигає озирнутися, як виявляється під каблуком у дружини.

З усіх життєвих задоволень їх найбільше приваблює задоволення смачно поїсти.

Ярослав         Ясна


Сонник - тлумачення снів