Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Яна

Жіноча форма від імені Ян (западнославянской і прибалтійських форм імені Іоанн, Іван). Подругою версії, виникло, можливо, від латинського Янус (древнеіталійское божество, бог сонця і світла).

У дитинстві вперто, може в будь-який момент влаштувати істерику, вимагаючи купити їй щось, не чує ніяких пояснень. Любить похвалитися перед однолітками модним платтячках, породистим щеням, дорогою іграшкою. Кілька великі речі.

У школі навчається середньо, з працею прокидається вранці, довго вдягається. Рано закохується, але намагається не показати свого почуття, тримається недоступне.

Яна - улюблениця батька, розпещені його увагою і в майбутньому чоловіка намагається побачити таке ж поклоніння. Її поведінка - це поведінка маленької примхливої дівчинки, за якою потрібно постійно доглядати і потурати всім її примхам. Рідкісний чоловік витримає таке, якщо він ще й ревно. Яна обожает мужское общество, прекрасно розбирається в психології чоловіків, маніпулює ними, можна сказати, одним рухом брів. Характерні для неї театральність, манірність, емоційність дозволяють майже завжди домагатися свого - як у відносинах з чоловіками, так і в усьому іншому. Не шкодує грошей на одяг та косметику, приваблива. У необхідних випадках стає привабливою, м'якою, доброзичливою, що відразу розташовує до неї людей.

Зі свекрухою нерідко не уживаються - та не має великого задоволення від того, що син перебуває під каблуком у невістки і терпить її капризи. Дитини зазвичай Яна заводить одного, дуже любить і балує його. Ревниво. Чоловік, незважаючи на складності Яніна характеру, сімейним життям, як правило, задоволений.

Підходять для шлюбу : Василь, Єгор, Едуард, Федір, Степан, Дмитро.

Менш підходять : Богдан, Денис, Вадим, Руслан, Гнат.

Ім'я підходить левів, раків, тельцям більше, ніж Дівам, Козерога, Овнам, Стрільцям, Близнюкам, Скорпіона.

Ян         Ярема


Сонник - тлумачення снів