Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Яків

Ім'я являє собою російську форму від давньоєврейського імені Яків, переклад якого в переносному значенні можна розуміти як "другий за народженням".

Яків з раннього дитинства демонструє практичність і розважливість. Він повільно пристосовується до нової ситуації і новим людям, йому потрібен час, щоб ретельно все обміркувати. Віддає перевагу старим і перевіреним друзям. З особливою повагою ставиться до свого батька. Вважає його головним зразком для наслідування. Любить читати пригодницькі й науково-фантастичні романи. Обирає професію, пов'язану зі спокійною та грунтовної роботою. Може бути письменником, кравців, пасти. Трудолюбив та будь-яку справу намагається довести до логічного завершення. У важливих справах буде наполягати на своєму, але доводити справу до серйозних конфліктів не буде.

Яків вибирає в дружини розумну й ділову жінку, що може створити будинку затишок і теплі відносини в родині. У спілкуванні делікатен, м'який, постарається ніколи не нанести випадкову образу. Яків із працею може відмовити людям у чомусь, тому його дружині треба вчасно втрутитися в події й перешкодити можливим негативним наслідкам. Яків любить свій будинок, любить приймати друзів. П'є в міру, віддає перевагу легені вина. Багато часу приділяє дітям.

Підходять для шлюбу : Галина, Інна, Клавдія, Людмила, Поліна, Тамара,

Менш підходять : Діна, Катерина, Людмила , Раїса.

Іменини :
26 січня;
3 квітня, 6 квітня, 24 квітня;
13 травня, 18 травня;
7 липня;
22 жовтня;
3 листопада, 5 листопада;
9 грудня, 10 грудня.

Ядвіга         Ян


Сонник - тлумачення снів