Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Ядвіга

Древнегерманского походження, означає: багата воітельніца.

Ядя зростає неспокійним хворобливою дитиною. Батьки намагаються долучити її до спорту, але з цього, як правило, нічого не виходить. Та й відносини з батьками у дівчинки не з кращих, особливо важко знайти спільну мову їй з матір'ю.

Проблем з навчанням у Ядвіги немає, вона наполегливо, вперто, кілька жестковата і в школі дружить переважно з хлопчиками. Прагнення до лідерства у неї помітно з дитинства. Ставши дорослою, вона теж намагається верховодив усіма. Їй важко догодити, можливо тому життя Ядвіги НЕ усипане трояндами. Її чомусь всюди подкараулівают всілякі складності та невдачі. Заміж нерідко виходить двічі. Незважаючи на всі життєві негаразди, Ядвіга - оптимистки і в кінці кінців досягає положення в суспільстві. І домагається його виключно власною працею. Серед жінок із цим ім'ям багато віруючих.

Ядвіга товариська, дуже швидко сходиться з незнайомими людьми, хоча по натурі своєї недовірливо, і не менш легко і швидко може обірвати всі відносини. Вона чуттєво і завжди оточена шанувальниками. Любить тривалі відрядження, захоплюється читанням, чаю краще кави. Смачно готує, особливо смачно їй вдаються кондитерські вироби.

Підходять для шлюбу : Антон, Ігор, Казимир, Михайло, Адольф, Петро, Семен, Еміль, Сергій.

Менш підходять : Рудольф, Микола, Анатолій, Володимир, Клемент, Леонтій, Євдоким.

Іменини :
17 липня;
15 жовтня, 16 жовтня.

         Яків


Сонник - тлумачення снів