Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Вітольд

Ім'я німецького походження (лісовий володар).

Звучить твердо й жорстко, хоча по суті своєї воно лірично. Це рідкісне ім'я цілком підходить для того, щоб його сьогодні давали дітям. Розшифруємо ім'я Вітольд.

Характер прихильнішими. У дитинстві хворіють, як і всі діти, рано починають ходити. Важко прокидаються вранці. Не люблять ходити в дитячий садок, але швидко звикають і сходяться з іншими дітьми. У них гарний слух і гарна пластика. У дітей, народжених в березні, - слабке горло, вони схильні до інфекційних захворювань. Зовні схожі на матір, а характером - у батька. Займаються плаванням, гімнастикою, хокеєм, але тільки для загального фізичного розвитку, беруть участь у хоровому та драматичному гуртках. Багато читають пригодницької літератури, люблять ходити в кіно і в цирк. У них багато друзів. Сміливі і ворохобні, але не егоїсти, можуть пріврать, швидше за нафантазіровать. Народжені взимку - зі складним характером, обережними до педантізма. Брезгліви. Талановиті та працьовиті, вони надходять учитися у вищі навчальні заклади, багато хто закінчують консерваторію або театральний інститут. Друзі ставлять їх високо.

"Осінні" - дуже раніми, ретельно підбирають собі друзів. Розважливий, ніколи не надійдуть непродумано. Одружуються пізно. У них золоті руки, і дружини дуже задоволені цією обставиною. Люблять риболовлю, полювання. У сімейному житті терпимо, розходяться рідко. "Літні" - надзвичайно добрі і часто стають жертвою своєї доброти.

Підходять для шлюбу : Анна, Марія, Галина, Лариса, Віра, Людмила, Наталя.

Менш підходять : Агнеса, Надія, Алла, Євгенія, Поліна, Світлана, Стелла, Єлизавета, Анжела, Елла, Емма.

Віталіна         Владислав


Сонник - тлумачення снів