Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Віталіна

Жіночий варіант чоловічого імені Віталій: життєва.

Редкое ім'я, але, давши його дочки, ви подаруєте їй дивну долю. М'якість і чарівність жінки доповнять такі якості, як рішучість і сміливість. Дівчинка з таким ім'ям - улюблениця подружок і в той же час користується авторитетом у навколишніх хлопчиків. Вона дуже самостійно. Знає, чого хоче, самолюбні, але навчанню приділяє трохи уваги. У дитячі роки любить читати казки та пригодницькі романи.

дорослішаємо, вона як би вивчає всіх навколо себе і намагається побачити серед навколишніх ту, на кого їй хотілося б бути схожою. Ідеалу, як правило, не знаходить і замикається в собі. У цьому ж віці починаються непорозуміння з батьками, частіше з мамою.

Віталіна зазвичай рано виходить заміж, але майже ніколи її обранцем не стане ровесник. Її дорослому розуму імпонує освіченість і вміння міцно влаштуватися в житті. Вийшовши заміж, рідко знаходить спільну мову зі свекрухою.

Типові жіночі хитрощі і хитрощі, щоб утримати біля себе чоловіка, їй малоцікавих. Да их в її арсеналі, можна сказати, і ні. І не біда! Вони з лишком компенсуються практичним умінням володіти ситуацією й підкоряти її своїм бажанням. Однак Віталіна легко обдурити, в деяких питаннях вона дуже довірливо, але не дай Бог дізнатися їй про обмані. Реакція буде неймовірно бурхливою, а горе безутешной.

Віталіна ощадлива господиня, дбає про чоловіка і про дітей, однак рідко звалювати всі домашні турботи на себе. Чоловік Віталіна в фартух, за миттям посуду - звичайна картина в будинку. Взагалі вона тяжіє більше до чоловічим заняттям, і якщо чоловік її ділова людина, то гарний помічник йому гарантований. У справах вона впевнена в собі, енергійна, рішуче. Жінки, що носять ім'я Віталія або Віталіна, комфортніше почувають себе в чоловічій кампанії, у жіночому колективі грають винятково роль лідера.

Віталій         Вітольд


Сонник - тлумачення снів