Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Віолета

Перекладається як "фіалочка" (лат.).

Віолета - смілива і мужня жінка, ці пари помітні вже в маленькій Віолетта. Вона неусідчіва, вперто і рішуче. Якщо обидит кого-небудь, ні за що не попросить вибачення, навіть якщо буде розуміти, що неправа. Вона рано стає самостійною.

Доросла Віолетта - емоційна, але така ж уперта і рішуча, як і в дитинстві. Любить вранці довше поспати, роботи у нее-пізній вечір, вона "сова". Старанно, але добре робить лише те, до чого в неї лежить душа. У неї відмінний смак, вона завжди нестандартно одягнена, фасоном своїх туалетів часто вигадує сама.

Віолетта - зовні дуже привабливі жінки, чоловіки не без підстави ревнують їх. Вони влюбчіви, "літні" Віолета в шлюбі бувають двічі. Дуже товариська, люблять гучне суспільство і завжди в курсі справ своїх численних друзів, близьких і рідних. Воліють жити окремо зі своїми батьками, а тим більше - зі свекрухою, відносини з якої складаються не дуже приязних.

"Літні" Віолетта захоплюються симфонічної музикою і живлять пристрасть до солодкого. Серед жінок з таким ім'ям є архітектори, викладачі музики та іноземних мов, інженери, спортивні тренери.

Це сильні особистості, лідери, але в житті їм частіше не щастить.

Віллі         Віссаріон


Сонник - тлумачення снів