Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Вольдемар

Німецького походження, перекладається як "знаменитий володар", не дуже часто можна почути це гарне й шляхетне ім'я. Його дають дітям у Польщі, Чехії, Словаччини, Болгарії та Росії.

У дитинстві ці хлопчики рухливі, особливих турбот батькам не доставляють, хоча часто бувають драчунамі. У школі вчаться добре, навіть процвітає. Характером схожі на матір.

"Осінь" більше даються математика, фізика та інші точні предмети. Вони зі складним характером, часто сваряться з батьком. Раніми. З хітрінкой. Завжди наполягають на своєму. Важко сходяться з людьми й так само важко розлучаються. У їхньому житті трапляється багато несподіванок. Вони фахівці широкого профілю. Закінчуючи інститут, часом не працюють по основній професії. Відчувають невпевненість у собі, незважаючи на те, що здатні і цілеспрямовані. У "зимових" у зрілому віці слабкі легені, вони часто хворіють. Так само, як і Володимир, не переносять чужого гніту. Кар'єру роблять повільно, не люблять пристосовуватися ні до кого. У "літніх" може з'явитися письменницький дар, у них добре розвинена інтуїція. Проблеми в житті створюють собі самі. Прагматики і скептики, ні в що не вірять, але іноді займаються окультних наук. Одружуються пізно, іноді на жінці з дитиною, однак створюють гарну сім'ю. Деякі з них присвячують себе церкві й змінюють своє ім'я. Часто емігрують. Хоча ім'я Вольдемар звучить твердо, його носій успадковує м'який і добрий характер батька.

Підходять для шлюбу : Олена, Ірина, Аліса, Аріна, Наталя, Олеся, Роза.

Менш підходять : Белла, Ізольда, Луїза, Ванда, Тетяна, Ядвіга.

Іменини :
5 травня;
11 грудня.

Володимир


Сонник - тлумачення снів