Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Владислав

Ім'я походить від слов'янських слів "влад" (володіти) і "слав" (слава) - "владеющий славою".

Владислав з дитинства дуже прив'язаний до матері. Любить, щоб вона читала йому казки, а потім обговорювати з нею прочитане. Якщо Владислав зауважує, що його мати чимсь засмучена, обов'язково постарається її потішити, відволікти від неприємних думок. Дбайливе ставлення до жінки залишається у Владислава на все життя. У школі він тактічен в обігу з дівчатками, ніколи їх не ображає. Об'єктом підвищеної уваги стає найкрасивіша дівчинка в класі.

Серед улюблених занять Владислава в дитинстві - розведення маленьких багать. Він відчуває магічний потяг до вогню. Дорослим треба постійно стежити за хлопчиком, щоб він не наробив великої пожежі. У Владислава сильно розвинене почуття прекрасного. Він може стати музикантом, художником, письменником. Він досягне великих успіхів у професіях, де потрібне вміння спілкуватися з людьми - це лікар, учитель, тренер. Владислав трудолюбив, відповідальна.

Серед дівчат Владиславу подобаються витончені натури, яким необхідні захист і підтримка в повсякденному житті. І навпаки - різкі й грубі риси характеру в жінці Владиславу особливо неприємні. Не виносить він також запаху тютюну й алкоголю, що виходять від жінки. Владислав сильніше любить дочку, чим сина. Воліє спокійну, домашню обстановку. Надає всіляку допомогу у веденні домашнього господарства.

Підходять для шлюбу : Галина, Клавдія, Ірина, Любов, Софія, Марина, Ольга, Юлія, Тамара.

Менш підходять : Ангеліна, Зінаїда, Валерія, Маргарита, Віра, Вероніка, Майя, Наталя, Тетяна, Римма.

Іменини :
7 жовтня.

Вітольд         Володимир


Сонник - тлумачення снів