Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Володимир

Це ім'я має слов'янське походження, складається з двох коренів: "влад" (владеть) и "мир", тобто ім'я може мати сенс - "володіє світом".

Володимир з раннього дитинства проявляє допитливість і прагне перевірити свої знання на практиці. Він схильний до ризику і в деякій мірі навіть до авантюр. Прагне в компанії однолітків зайняти провідне положення. Прислухається до порад батьків. У навчанні найкраще йому даються технічні науки, але ставку у своєму просуванні по службовими сходами Володимир у першу чергу робить на суспільну діяльність. Не вступає в конфлікти, уникає прямого зіткнення під час обговорення спірних питань.

У побуті Володимир особливо цінує комфорт. Він любить красиву меблі, дорогу порцелянову посуд, килими, картини. Прагне до ідеальної чистоти і порядку, тому є супротивником змісту в будинку кішок, собак і всякої іншої живності. Максимум, на що він може погодитися - це яка-небудь невелика рослина у квітковому горщику. У людях насамперед цінує розум і силу. Володіє швидкої реакцією на події, що відбуваються, здатний прийняти самостійне рішення. Відчуває слабкість на похвалу в свою адресу. Для Володимира дуже важливо думка про нього навколишніх.

Володимира більше цікавлять жінки з перевагою романтичних якостей, і в меншому ступені його хвилює, чи здатна жінка організувати святкову вечерю. Володимир вірний у шлюбі, але не з-за особистої прихильності до дружини, а скоріше в силу великої зайнятості й небажання зіпсувати свою добре налагоджені життя. Перекладає на дружину повсякденні турботи, пов'язані з вихованням дітей, але з полюванням допоможе розібратися в домашньому завданні.

Підходять для шлюбу : Алла, Ангеліна, Валентина, Зінаїда, Варвара, Вероніка, Євгенія, Інна, Ірина, Любов, Наталя, Раїса, Світлана, Софія.

Менш підходять : Майя, Єлизавета, Лідія, Надія, Ніна.

Іменини :
28 липня;
17 жовтня.

Владислав         Вольдемар


Сонник - тлумачення снів