Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Віллі

Віллі - це ім'я рідкісне, але добре і красиве.

У дитинстві болючі, дуже гнівливий, з поганим апетитом. Схожі на матір. У школі вчаться добре, заводять багато друзів, часто потрапляють з-за них в неприємні ситуації. Займаються серйозно музикою, багато читають. По темпераменту холерики; люблять сперечатися з вчителями, задірісти. "Сови" - вранці їх не добудемо, а ввечері не вкластися. Дуже люблять перебувати серед дорослих. Домагаються успіху в житті: вони обаятельная и добрі, користуються популярністю серед друзів, викликають довіру людей. "Зимові" - зі складним характером, впертий і наполегливі. "Осінні" - дуже розважливий, продумують кожен крок. У них гарна інтуїція.

Чоловіків з таким ім'ям можна зустріти серед співаків, інженерів, лікарів, тренерів, педагогів, юристів, художників, оформлювач, операторів, режисерів.

У першому шлюбі їх часто постигает невдача. Гостинні, улюблені багатьма. У житті їм доводиться нелегко: не вміють пристосовуватися. Вилли люблять тварин, але не тримають їх у будинку. Люблять подорожувати, водити машину (але не ремонтувати її). Більше знаходяться на роботі, ніж вдома.

"Зимові" - сексуальний, прагнуть всюди бути лідерами. Талановиті, але талант їх розкривається досить пізно. З великою відповідальністю і теплотою ставляться до батьків. Працьовитих і дипломатично, але життя їх повна несподіванок. При всьому цьому вони залишаються добрими і ласкавими.

Вікторія         Віолета


Сонник - тлумачення снів