Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Вікторія

Це ім'я в перекладі з латинської означає "перемога".

Вікторія найчастіше схожа на батька. У дитинстві вона трохи повільні і в дитячих іграх рідко буває заводилой. Любить, коли батьки читають їй книжки, але сама довго не хоче вчитися читати. Зовні спокійна, уравновешена, болтливой не страждає, іноді замикається в собі. У молодості Вікторія стає більше жвавої, починає стежити за собою. З-за застенчивая та внутрішньої невпевненості її спроби самоствердитися приймають іноді вигадливі форми. Вона може зробити дуже яскравий макіяж, одягти занадто коротку міні-спідницю, надмірно зухвало поводитися на танцях. Така демонстративно стане однією з основних рис характеру дорослої Вікторії. Серед товаришів по службі, з появою начальства вона може проявляти активність і діловитість, але одержавши відсіч, швидко втрачає боевітость з стає такою, як звичайно.

професію Вікторія вибирає таку, де не потрібно спілкування з людьми й де результат залежить тільки від неї самої. Вона може стати манекенниць, фотомоделей.

Чоловіка вибирає особливо ретельно. Це пов'язано з дуже високими вимогами до майбутнього чоловіка. До того ж Вікторія проявляє нерішучість, коли мова заходить про будь-то важливий крок у її житті. Навіть вийшовши заміж, продовжує сумніватися - чи правильно вона вчинила. Упевненість у собі їй допоможе знайти чоловік, після чого Вікторія невпізнанно зміниться. Вона стане довірлива, відвертої, буде сильно любити й буде готової на будь-які жертви заради чоловіка.

Підходять для шлюбу : Володимир, Михайло, Лев, Сергій, Семен, Едуард.

Менш підходять : Олександр, Віталій, Дмитро, Григорій, Юрій.

Іменини :
23 грудня.

Віктор         Віллі


Сонник - тлумачення снів