Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Віктор

Назва походить від латинського слова "Віктор", що означає "переможець".

Віктор - довірлива хлопчик, вірить усьому, що говорять йому дорослі. Дізнавшись про обмані, він сильно засмучується, Віктор не злопамятен, швидко забуває образи й знову з довірою ставиться до людей.

Можна намагатися змусити Віктора займатися музикою, наприклад, навчати грі на піаніно або скрипці, але малоймовірно, що з Віктора вийде професійний музикант. Щирий інтерес у хлопчика будуть викликати книги про індіанців і фільми про розвідників. Небезпечні пригоди викликають у нього більше почуттів та емоцій, ніж абстрактні музичні образи.

Ставши дорослим, Віктор буде вибирати професію, більше пов'язана з чимось конкретним і відчутні. З нього вийде гарний електрик або шофер. Він може стати професійним футболістом, домогтися великих успіхів у стрільбі з лука. Якщо ж Віктор стане художником, то, швидше за все він віддасть перевагу графіці.

Віктор - борець за справедливість. Дізнавшись про неблаговідном вчинку рідних або близьких, буде довго кликати до їх сумління та мудрість. Для шлюбу Віктор володіє такими необхідними якостями як терпіння, обгрунтованість, неквапливо, здатність займатися кропітка і монотонних працею. Він здатний виконати вдома будь-яку роботу - від лагодження крана до миття посуду. Якщо дружина намагається командувати ним, то він ставиться до цього поблажливо й не намагається робити з цього проблему. У Віктора сильно розвинуте почуття обов'язку. Віктор - хороший, але строгий батько. Його дітям доведеться постійно дотримуватися складеного розпорядку дня й виконувати всі заплановані справи.

Підходять для шлюбу : Валентина, Галина, Зоя, Інна, Клавдія, Клара, Лариса, Любов, Майя, Марія, Ніна, Оксана, Ольга.

Менш підходять : Вероніка, Євгенія, Катерина, Зінаїда.

Іменини :
23 лютого;
2 квітня;
1 травня;
29 вересня;
24 листопада.

Вікентій         Вікторія


Сонник - тлумачення снів