Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Веста

У давньоримської міфології Веста - дочка Сатурна, покровителька домашнього вогнища.

Прагнення командувати всіма й усюди проявляється в цих жінок з дитинства. Маленька Веста неодмінно домагається свого, за будь-яку ціну змусить батьків виконати її бажання, може і істерику закотив в магазині, якщо їй не куплять іграшку. Схожа скоріше на тата і прив'язана до нього більше, ніж до матері (цікаво, що у "зимової" Вести характер материнський, а у всіх інших - батьківський).

"Зимова" Веста товариська, вона любить гучне суспільство і не переносить самотності, "річна", навпаки, застенчивая, нерішуча і трохи замкнута. Тим не менш у той і інший багато друзів, вони добрі, не заздрісну, ніколи не відмовляться допомогти іншому. Щоправда, вони трохи ніяково і, допомагаючи, часто тільки заважають.

Жінки з таким ім'ям зовні привабливі і звертають на себе увагу чоловіків, одягаються вони яскраво, кидків. Вести не позбавлені талантів: багато хто з них непогано малюють, танцюють, пишуть вірші.

У родині ці жінки верховодив, і чоловікам їх доводитися миритися із цією обставиною. Господині вони непогані, дружини - уважні, і матері - турботливі. На жаль, у "осінніх" Вест - слабкі легені, ранньою весною і восени хвороба дає про себе знати.

Підходять для шлюбу : Володимир, Михайло, Едуард, Ігор, Максим, Андрій, Петро, Станіслав, Віктор, Олег, Степан, Наум або Ярослав.

не підходять : Родіон, Микола, Гаврило, Донат, Григорій, Леонід, Модест.

Вероніка         Вікентій


Сонник - тлумачення снів