Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Вероніка

Вероніка - біблійне ім'я, це ім'я жінки з Єрусалиму, яка, відповідно до переказу, витерла піт з особи Ісуса, коли він ніс хрест.

Вероніка в дитинстві - боязко, застенчивая і нерішуча дівчинка. Має слабким здоров'ям і надмірною чутливістю - від виду крові може навіть впасти в непритомність. З віком у характері Вероніки з'являється дратівливість і впертість. У спілкуванні з навколишніми стає більш розкутий і відчуває себе більш вільно в незнайомій обстановці. Основні риси характеру запозичує у матері, а зовні вона більше схожа на батька. Воліє чоловіче суспільство. Вероніка - товариська жінка. Зовні вона приваблива, одягається яскраво і помітним. Серед шанувальників вона стає особливо жвавої, її переполняют емоції. Вероніка добре танцює, любить співати під гітару.

Надзвичайно влюбчіва і користується у чоловіків приголомшуючим успіхом. Але почуття її непостійні, і вона без жалю може порвати всі відносини зі своїм улюбленим. У шлюбі прагне верховодив, і якщо чоловік не може з цим змиритися, то, швидше за все шлюб розпадеться.

Підходять для шлюбу : Олександр, Борис, Володимир, Ігор, Леонід, Петро, Станіслав.

Менш підходять : Віктор, Владислав, Віталій, Костянтин, Микола, Семен, Едуард

Іменини :
17 жовтня.

Вера         Веста


Сонник - тлумачення снів