Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Вера

Це російське ім'я, воно має те ж значення, що й слово "віра".

Віра в дитинстві врівноважена дівчинка, з логічним складом розуму. Любить самі різні дрібнички, і всі непотрібні в будинку вещічкі, в конце концов, виявляються серед її іграшок. Уникає гучних компаній, капризів за нею не водиться. Навчається старанно, охоче доглядає за молодшим братик чи сестрички. Близьких подруг у Віри небагато. Не поспішає раніше вийти заміж.

Віра має добре організований практичний розум. Вона здатна тверезо оцінювати обстановку і виявляє кмітливість у конкретних справах. У Віри є музичні здібності. Вона здатна навчитися добре грати на якому-небудь музичному інструменті.

Має в житті конкретні цілі та намагається домогтися їх. Діловитість і цілеспрямованість переважають у ній над емоційним і сентиментальною початком. Віра не погодиться на рай з милим в шалаше. Перевагу віддає реальним речам на землі.

Чоловіка вибирає серед чоловіків старшого віку. Має найчастіше одну дитину, але віддає йому всю себе. Виховує в строгості, не допускає вільностей. Зі свекрухою відносини нормальні, тому що Віра вважає, що іншими вони й не можуть бути. При цьому не втрачає свого достоїнства й задовольняє всі претензії свекрухи. Згодом Віра завойовує до себе розташування всіх родичів чоловіка. Вона смачно готує, дбайливо ставиться до чоловіка.

Підходять для шлюбу : Олександр, Вадим, Єгор, Євгеній, Захар, Михайло, Павло, Яків.

Менш підходять : Анатолій, В'ячеслав, Владислав, Олег, Пилип.

Іменини :
30 вересня.

Веніамін         Вероніка


Сонник - тлумачення снів