Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Ванда

У дитинстві ці малятка доставляють чимало проблем своїм батькам і вихователям поганим апетитом, неспокійною вдачею, надмірною емоційністю.

впертий і рішучі, схожі більше на батька, вони й друзів собі вибирають частіше серед хлопчиків.

У школі й інституті вчаться непогано, займаються спортом (тенісом, волейболом). Люблять "наводити порядок" і шукати справедливість. Особливо це стосується Ванда, народжених взимку: вони конфліктних, намагаються всіма командувати, нав'язувати свою думку і сперечатися з пустякам; в житті їм доводиться важкувато. "Літні" Ванди добрішим, але з хітрінкой.

Серед жінок із цим ім'ям є художники, інженери, продавці, швачки, архітектори, лікарі, вихователі дитячих садів, скорняжники.

Шлюб у Ванди, як правило вдалий, і звичайно в них народжуються сини (за винятком "осінніх"). Ці жінки всього домагаються в житті самотужки: вони й чоловіка виберуть собі такого, який відповідає їх ідеалу чоловіка. Ванда - прекрасна господарка, хоча й любить по ранках поспати подольше й не терпить миття посуду. Будинок у неї, тим не менш, завжди в повному порядку, і смачний обід приготовлений. Вона економна в домашніх тратах, діє не поспішаючи, продумивая кожен крок. Ванда - не тип ділової жінки, кар'єрі вона віддає перевагу домашній коло, роль берегині домашнього вогнища. У неї багато друзів, яких вона охоче приймає вдома. Ім'я Ванда найчастіше зустрічається на Україні і в Польщі.

Підходять для шлюбу : Олександр, Михайло, Сергій, Валентин, Семен, Аркадій.

не підходять : Владлен, Ігор, Микола, Анатолій, Олег, Богдан.

Іменини :
23 червня.

Вальтер         Варвара


Сонник - тлумачення снів