Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Вальтер

Слово німецького або англійського походження (Уолтер), буквально означає: керувати людьми.

У дитинстві ці хлопчики ближче тримаються до дорослим людям, ніж до однокласникам. Вчаться непогано, займаються спортом: штангою, акробатика. Але тільки "зимові" досягають якихось успіхів у спорті. Задірісти, люблять сперечатися, доводити своє, часто переходячи з однієї крайності в іншу. Дитинство проходить бурхливо, коліна в них завжди розбиті. Добрі, серед однолітків вони лідери. Їх люблять друзі, вони ніколи не підведуть і завжди заступився за слабкого. Зовні обаятельная, товариська і завжди подобаються дівчатам.

Закінчуючи інститут, майже не працюють за фахом. Серед них є інженери, дресирувальники, акробати, механіки, педагоги, актори, стоматологи, зварювальники, столяри. Без боязкість беруться за будь-яку роботу й прекрасно виконують її.

Люблять читати історичну літературу, деякі з них складають епіграми. Одружуються пізно, бувають двічі в шлюбі, але це стосується тільки "грудневих". Небайдужі до природи, риболовлі. "Літні" - не надто разговорчіви, більше люблять слухати, що кажуть інші. Вони раніми, терпимості до людей. Частіше - батьки дочок, які дуже прив'язані до них.

Підходять для шлюбу : Муза, Олеся, Поліна, Белла, Грета, Ірина, Капітоліна, Ксенія, Людмила, Ганна, Діана, Стелла, Ельвіра, Елеонора.

Валерія         Ванда


Сонник - тлумачення снів