Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Валерія

Це жіноча форма імені Валерій.

Маленька Валерія має непередбачуваним характером. Поведінка її залежить від того, з якої ноги вона встала. Без видимої причини може образитися на что-то і довго бути не в дусі. Через якийсь час вона стане веселою і безтурботним, і важко зрозуміти, чому відбулася така зміна.

дорослішаємо, Валерія залишається все такою ж складною і малопредсказуемой. Постійно змінює свої плани, по-різному оцінює через деякий час одних і тих же людей. До такого характеру важко пристосуватися. В основі такого мінливого поводження Валерії лежить легка ранімость і підвищена чутливість. Чоловікові Валерії досить швидкоплинні поглянути на що проходить повз жінку, і у Валерії вже може зіпсуватися настрій, вона почне здійснювати малозрозумілі вчинки. З незнайомими людьми тримається насторожено й недовірливо. Але людина, яка буде терпляче завойовувати її розташування або несподівано сподобається їй, стане для неї відданості іншому, в якому Валерія буде бачити тільки гарне, навіть якщо він цього не заслуговує.

Валерія - гарна господиня, будинки у неї все у повному порядку. Воліє тиху домашню обстановку, спілкування з рідними та близькими. Не любить ходити в гості та на вечірки. Ревниво, самое нешкідливо спілкування чоловіка з іншою жінкою викликає у неї безліч підозр.

Підходять для шлюбу : Анатолій, Борис, Антон, Ілля, Микита.

Менш підходять : Веніамін, Кирило, Петро, Владислав.

Іменини :
20 червня.

Валерій         Вальтер


Сонник - тлумачення снів