Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Валерій

Назва походить від латинського слова "Валео", що означає "бути здоровим".

Характер Валерія з раннього дитинства доставляє батькам багато хвилювань. Валерій любить рухливі ігри, із задоволенням бігає, ЛАЗу по деревах. Для гостроти відчуттів він може перебігти дорогу перед близько идущей машиною, уночі відправитися в яке-небудь глухе місце в надії зустріти там привид. Такі забави Валерія можуть викликати у батьків головний біль і прискорене серцебиття. Книги Валерій любить читати відповідні своєї неспокійно натурі. Йому подобаються пригоди і фантастика. Валерій - улюбленець батька. З матір'ю відносини рівні. Він вислуховує всі її повчання, не сперечається, але повчання її виконує не завжди.

У більш старшому віці Валерій наполегливим, серйозно підходить до вибору спеціальності. Має схильність до професій, які дадуть йому можливість більше поїздити по світу. Валерий легко вступає в контакт з незнайомими людьми. У нього міцна психіка й відсутні які-небудь комплекси в поводженні.

Валерій захоплюється спортом. Воліє єдиноборства. Йому подобаються роботи в городі й саду. Не відмовиться від можливості мати дачний ділянку, щоб можна було виростити щось своїми руками. Валерію подобається ходити за покупками по магазинах і на базар.

Ретельно підходить до вибору майбутньої дружини. Валерію потрібна жінка з багатим духовним світом, акуратно і чістоплотная в побуті. Пошуки супутниці можуть бути тривалими. Не всі дівчини здатні витримати такий відбір, і самі відмовляються від подальших зустрічей, не дочекавшись швидкого пропозиції. У шлюбі Валерій однолюб і сильно прив'язаний до дружини. З великою ніжністю ставиться до дітей. Не допускає до себе зневажливого ставлення. Завжди розраховує хоча б на невелику частку щирої уваги до себе.

Підходять для шлюбу : Зоя, Вікторія, Галина, Надія, Олеся, Світлана, Тетяна.

Менш підходять : Віра, Зінаїда, Ірина, Клара, Лариса, Маргарита, Тамара.

Іменини :
22 березня;
30 листопада.

Валентина         Валерія


Сонник - тлумачення снів