Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Валентина

Жіноча форма імені Валентин.

З раннього дитинства у Валентині помітна доброта. Вона здатна поділитися з близькими усім, що у неї є. Погоджуючись допомогти, вона може створити собі додаткові труднощі, але сприйме це як само собою зрозуміле. За свою безкорисливість вона не чекає подяки, і робить це не з розрахунку, а тому, що не може залишатися байдужою до чужій біді.

Валентина запальний, може посваритися з близькою подругою, але через кілька хвилин уже готова миритися. Її нрав чимось схожий на мінливому весняне сонце. Близькі люди, які добре знають її м'який і отходчівий характер, без образи прощають ці швидкоплинні сплески емоцій.

Заміж виходить по любові, але її почуття народжується скоріше як відповідне на почуття іншої людини, відчуває до неї сильну любов. Вона не може приректи людину на страждання й погоджується зв'язати з ним свою долю. Валентина повністю занурює в сімейне життя. Весь свій час вона присвячує чоловікові та дітям. Любить приймати гостей і сама легка на підйом. Прийшовши в гості в чужий будинок, обов'язково постарається надати допомогу господарці будинку. Любить азартні ігри, при цьому втрачає над собою контроль і може крупно програти. До спиртним напоям ставиться байдуже, але келих шампанського вип'є з задоволенням.

Підходять для шлюбу : Валентин, Володимир, Гліб, Іван, Сергій, Семен, Олександр.

Менш підходять : Борис, Георгій, Леонід, Микола, Станіслав, Юрій.

Іменини :
23 лютого;
29 липня.

Валентин         Валерій


Сонник - тлумачення снів