Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Валентин

Назва походить від латинського слова "Валео", що означає "бути здоровим". Отримало широке розповсюдження серед слов'янських народів.

Валентин - слухняний і роботяща дитина. В школі у нього багато друзів. Валентин - гарний товариш, на якого завжди можна покластися. Захищає дівчинок від кривдників. Не позбавлений вольових якостей. Любить спостерігати за поведінкою тварин і птахів. Серйозним захопленням можуть стати акваріумні рибки. Валентин схильний до споглядальності і спокою. Він проявляє більше інтересу до гуманітарних наук, ніж до природних. У юнацькому віці Валентин може захопитися такими предметами, як філософія або психологія, і він цілком може стати гарним лікарем психіатром або психотерапевтом. Може домогтися успіхів і в інших сферах діяльності.

Вільний час більше присвячує спокійним заняттям. Любить почитати книгу, посидіти за шахами або кросвордом. Валентин віддає перевагу спокійну прогулянку не надто далеко від дому і не відправиться а туристичний похід з можливими пригодами.

У жінці в першу чергу цінує скромність, рівний характер. Швидко сходиться з батьками дружини. У родині намагається уникати конфліктів. Не буде сваритися через наспіх приготованого обіду. Байдужий до алкоголю й не захоплюється іншими жінками.

Підходять для шлюбу : Ангеліна, Валентина, Вікторія, Дарья, Марія, Марина.

Менш підходять : Антоніна, Єлизавета, Надія, Тамара.

Іменини :
14 лютого;
7 травня;
12 серпня.

Вадим         Валентина


Сонник - тлумачення снів