Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Вадим

Про походження цього імені не існує будь-то сформованого думки. За однією з версій, воно походить від давньоруського слова "вадіті", що означає "сперечатися", "сіяти смуту", "звинувачувати". За іншою версією, "Вадим" - це варіація давньоруського "Владимир", що означає "водить світ".

У дитинстві Вадим дуже непосидючих. Він постійно перебуває в русі, любить побігати й пограти, даючи при цьому вихід своїм емоціям. Дорослим постійно доводиться просити його вести себе потіше. В основі такого неспокійного поводження Вадима лежить величезна внутрішня енергія, що вимагає виходу. На зауваження батьків Вадим намагається відреагувати правильним чином, тому що відносини з матір'ю та батьком значать для Вадима дуже багато. Він любить батьків і не хоче їх огорчать. У школі Вадим навчається добре, хоча можуть бути й скарги на його неусідчівость.

Вадим може стати гарним керівником. Він непогано розуміє людей, проявляє про них турботу, виконує дані обіцянки. Дуже трудолюбив и. цілеспрямованість. Взявшись за якусь справу, завжди доводить її до кінця. Вадим расчетлів і володіє чималою хитрістю. Не здійснює непродуманих вчинків і не говорить нічого зайвого. Вадим здатний встановити контакт з потрібними людьми й домогтися від них необхідного співробітництва. Відносини з діловими партнерами для Вадима іноді перетворюються у свого роду змагання, в якому він намагається обов'язково перемогти. Вадим - легко захоплюються натура. Він легко може пристрастився до карт, інших азартних ігор. У нього є схильність до ризику. За святковим столом головний принцип Вадима "гуляти, так гуляти", що іноді призводить до неприємних наслідків. "Зимові" Вадим не відразу визначаються у виборі спеціальності, друзів, дружини. "Літні" Вадим більш м'які по натурі, іноді навіть трохи ліниві.

Відносини з жінками у Вадима складаються непросто. Зустрічаючись тривалий час із однією дівчиною і подумивая навіть про одруження на ній, він раптом захоплюється іншою. Але якщо Вадим закохується по-справжньому, то це серйозно і надовго.

Підходять для шлюбу : Олександра, Віра, Катерина, Світлана.

Менш підходять : Алла, Олена, Ганна, Майя, Ольга, Поліна, Тамара.

Іменини :
22 квітня.

В'ячеслав         Валентин


Сонник - тлумачення снів