Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Тимофій

Ім'я це походить від грецького "тімофеос", що в перекладі на нашу рідну мову означає "почитай бога". Одержали таке трактування імені в такий спосіб: Time - честь, шану і theos - бог. На територію Росії це ім'я прийшло з Візантії в період прийняття християнства язичницької Руссю. Святим покровителем всіх Тимофєєв є християнський мученик Тимофій, князь Псковській, який був зарахований до лику святих після того, як він прийняв муки за православну віру. Тимофій по натурі теоретик, а не практик, не любить брати на себе відповідальність, уникає ситуацій, у яких потрібно швидко приймати рішення. Здатний на палку любов, однак непостійний.

Тимофій дуже чутливий і чутливий. Він багатьом цікавиться, багато чого хоче довідатися, але сприймає все по-своєму й гостро реагує на те, як ставляться до нього батьки. Він прихильнішими з тими, хто його поважає, - у школі не буде проблем. Тимоша марнославства і потребує похвалу.

Ім'я гармонує з характером риб, Діва, Рака, але не підходить барана, Льву, Стрільця, Близнюкам, ваги та Водолія.

Тимофій! Поспішаємо з поздоровленнями в день ваших іменин. Дозвольте побажати, по-перше, здоров'я, по-друге, багатства, але головне - щастя, радості, щоб ними повні були дні ваші. Нехай буде милостиво доля до вам і вашим близьким, не буде в житті негод і розчарувань, сонце щодня висвітлює шлях, зігріву теплими променями. Так здійсняться всі ваші благі устремління, поставлені цілі, заповітні бажання, світлі надії! Любіть і будьте улюбленими! Адже любов може врятувати від багатьох напастей. Даруйте гарний настрій своєю посмішкою людям, одержуючи замість ніжність і душевну рівновагу. Нехай доброта й турбота близьких людей завжди присутні у вашому житті. Щастя вам!

Іменини :
1 січня, 26 січня;
3 лютого, 4 лютого, 7 лютого;
6 березня;
16 травня, 21 травня ;
23 червня;
1 вересня.

Тетяна         Тихон


Сонник - тлумачення снів