Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Тетяна

Ім'я по одній з версій має давньогрецькі походження і означає "устроітельніца, засновниць".

Тетяна - емоційний дитина, уміє постояти за себе, практична і принципова. Але принципи її багато в чому залежать від настрою. Серед ровесників намагається бути лідером. Важко переносить одноманітність і тому прагне відвідувати спортивні секції, хореографічний гурток, курси рукоділля.

Повзрослев, Тетяна стає впертий і владної, вона ясно представляє, що їй потрібно в житті, і не виносить заперечень. Здатна виконати будь-яку роботу, увагу начальника особливо стимулює її сили. У компанії поводиться раскованно, їй подобається чоловіче суспільство. Сімейне життя не завжди складається вдало, тому що Тетяна прагне нав'язати свою волю чоловіку, може без особливого приводу влаштувати скандал. Діти ставляться до неї насторожено, для них вона строга мати. У Тетяни мало подруг, у відносинах з навколишніми переважає прагматичний підхід.

Велику увагу приділяє зовнішньому вигляду, витрачає багато грошей на вподобану одяг Любить займатися домашнім консервування. У старшому віці стає більш терпимо, сімейні відносини стають головними в житті.

Підходять для шлюбу : Анатолій, Валерій, Іван, Олег, Сергій.

Менш підходять : В'ячеслав, Геннадій, Кирило, Станіслав, Пилип.

Іменини :
25 січня.

Терентьєв         Тимофій


Сонник - тлумачення снів