Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Таїсія

Жіноче ім `я Таїсія в перекладі з давньогрецької означає" належить богині Ізіда ". Як відомо, культ богині Ізіда за своїм походженням єгипетський, так що покровителька імені - Таїсія Єгипетська. У Єгипті богиня Ізіда була однією з найбільш шанованих, її культ широко поширився по країнах Середземномор'я і, зокрема, Потрапив у Грецію. Ізіда була описана в міфології як дружина і сестра бога Осіріс і мати бога Гора. Вона служила уособленням подружньої вірності, материнства, родючості, водної та вітрової стихій, чарівництва і мореплавства. Зображалися Ізіда з головою або рогами корови. Її статуї, на яких богиня стояла с. Гором немовлям на руках, вплинули на іконографії Богоматері.

Спокійна, товариська, розважливість, допитливість дівчинка, вона буде серйозно вивчати незнайомих людей, уважно прісматріваясь до них.

Це ім'я підходить Дівам, Скорпіона. НЕ гармоніює воно з характером Тельця й Водолія.

Поздоровляємо милу Таїсію з її іменинах і бажаємо їй всієї своїм життям показувати зразок справжньої жіночності, вірності, щирого материнства: бути гідною дружиною для свого чоловіка, прекрасною господинею в домі, дбайливої і уважною матір'ю для своїх дітей. Також від щирого серця бажаємо з незмінним привітністю приймати в своєму домі друзів і рідних, накривати столи, сидячи за якими, кожному буде затишно й радісно; бажаємо бути для близьких сонцем, на світло та тепло якого вони будуть збиратися. І ще бажаємо Таїсії служити прикладом для всіх поколінь жінок своєї родини, ділитися з ними досвідом і знаннями, допомагати зрозуміти щире призначення жінки.

Іменини :
23 мая;
21 жовтня.

Таїра         Тамара


Сонник - тлумачення снів