Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Таїра

Наполеглива, кілька упрямая дівчинка дуже схожа на батька не тільки зовні, але і багатьма рисами характеру. Вона незакомплексованна і незалежна, любить свободу дій, легко сходиться з людьми, може так само легко розірвати відносини, якщо розчарується в людині. Згодом буде шкодувати про це, але з гордості не зробить першого кроку до примирення. Маленьку ТАІР відрізняє честолюбство: у школі завжди прагне до високих оцінок і довго переживає, якщо її очікування не виправдовуються. У ній дуже розвинене почуття справедливості - якщо знає, що права, буде рішуче відстоювати свою точку зору. Між тим вона ужівчіва, не створює конфліктних ситуацій ні будинку, ні на роботі, хоча пристосовуватися до начальству не в її правилах.

"Зимові" - серйозні і розуму, хоча і схильні діяти під впливом раптового побуждения; пізніше, поостив, можуть прийняти розумне рішення чи заспокоїти человека, которого обидела їх імпульсивність. Володіють великою силою волі й домагаються задуманого. Це жінки "позитивного" типу. У них золоті руки, вони "компанійські", будинок їх завжди відкритий для друзів, але зі свекрухою їм краще жити нарізно. "Зимові" ТАІР - зазвичай матері синів.

"Літні" - бувають двічі замужем або залишаються самотніми. "Осінні" - розважливий, важко сходяться з людьми і не менш важко розлучаються. Рукодільниці, любительки дивитися багатосерійні телевізійні фільми (в такі моменти їх краще не чіпати!), Їдять багато солодкого, часто скаржаться на горло. Їх пристрасть - красива посуд і різні дрібнички.

За професією ТАІР: лікарі, педагоги, програмісти, кравці, продавці, перукарі.

         Таїсія


Сонник - тлумачення снів