Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Сесілія

Характеристика імені Сесілія/Цецилія: Схильна замикатися в собі, але від реальному житті не відгороджується. Всі свої дії попередньо продумує. Їй завжди необхідно почуття безпеки. При зовнішній незахищеності, у Сесілія/Цецилія величезні внутрішні сили, тверда воля, інтуїція на грані передбачення. Але вона не завжди використовує ці риси характеру з вигодою для себе.
Сесілія/Цецилія живе і діє за заздалегідь спланованим графіком, ретельно вибирає собі професію і повільно, але наполегливо і вперто просувається до наміченої мети. Вона емоційна, сприйнятлива, хоча приховує це під маскою зовнішньої незворушності і стриманості.
Чи не сприймає брехні й обману. Сесілія/Цецилія приховує своє особисте життя від стороннього ока, у свій внутрішній світ не впускає навіть близької людини. Вона ніколи не залишить громадську та професійну діяльність задля домашнього рабства, але ніщо людське їй не чуже. Прагне зробити свій будинок затишним.
Зраджена і вірна дружина, турботлива і ласкава мати. Уміло веде домашнє господарство. Боїться зраду чоловіка. Її чуттєвість розкриває ться за умови абсолютної довіри до партнера. Чоловік повинен пам'ятати це під час інтимної близькості. Строго дотримується загальноприйнятих норм моралі.

Сергій         Сніжана


Сонник - тлумачення снів