Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Святослава

Значення і походження імені: славний святістю (слав.).

Енергетика і Карма імені: Святослав - ім'я рівне і досить рухлива, але, мабуть, воно занадто сильно звертає на себе увагу, та й натяк на певну святість виглядає дещо претензійно.

Швидше за все, Святослав дійсно почне рано замислюватися про такі ось високі матерії, і, треба відмітити, такі розмірковування в більшості випадків роблять Святослава тверезим матеріалістом. Так би мовити, спрацьовує принцип, який говорить, що дія дорівнює протидії і дуже прозорі натяки викликають відторгнення.

З іншого боку, незвичайне ім'я здатне вселити людині думки і про власну незвичайність, однак подібні умонастрої Святослав вважатиме за краще приховувати від оточуючих.

Все це призводить до того, що зовні Святослав намагається виглядати таким же, як і всі, але мрії про свою винятковість наділяють його колосальним честолюбством, яке лише посилюється від того, що Святослав його приховує.

У цьому немає нічого поганого - по-перше, хто не любить хизуватися своїми досягненнями Святослав отримує заслужену повагу товаришів, а, по-друге, усвідомлення своєї незвичайності надає йому сил для того, щоб дійсно самореалізуватися в якій-небудь професії.

У нього є всі шанси для вдалої кар'єри, і можна бути впевненим, що він вважатиме за краще добиватися всього своєю власною працею. Він має досить тверезим розумом, непоганими вольовими якостями і врівноваженим терпінням.

Достатня твердість його енергетики часто допомагає Святославу не тільки постояти за себе, але й наполягти в разі потреби на своїй думці. При цьому мало шансів, що Святослав почне гарячкувати і нервувати. Частенько його внутрішню рівновагу і самовпевненість дозволяють йому зайняти місце лідера в колективі.

Втім, і в цього імені є свої недоліки - буває, що Святослав дуже вже серйозно ставиться до досягнення своїх цілей і за цим може не помічати чужої думки. Це робить його егоцентричним людиною, що нерідко заважає його сімейному щастю. Трохи більше тепла, уваги і самостійності своїм близьким - і все буде добре.

Секрети спілкування. Чим би не займався Святослав, до нього дуже підійде визначення - ділова людина. Іноді складається враження, що він навіть до відпочинку ставиться по-діловому, намагаючись все організувати правильно і найкращим чином. Будьте обережні, ви можете не помітити, як мимоволі потрапите під його збалансоване і спокійне керівництво не тільки у справах, але навіть і в особистому житті!

Астрологічна характеристика.
Знак зодіаку: Козеріг. Планета: Юпітер. Кольори імені: сріблястий, синій. Найбільш сприятливий колір: помаранчевий. Камінь-талісман: бурштин.

Святкуємо іменини:
6 липня (23 червня) - Святослав Володимирський, князь.

Святослав         Севастіан


Сонник - тлумачення снів