Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Сусанна

Сусанна схожа на батька і зовні, і впертим характером.

Самостійна з пелюшок і наділена багатьма здатностями, батькам потрібно лише вчасно дати їм розвинутися. Добре навчається в школі, багато читає, займається музикою, танцями. Сусанна чутлива і раніма, вона нелегко сходиться з незнайомими людьми й дуже важко переносить розрив із друзями.

Найбільш ворохобні "зимові" Сусанна, їх упертість і норовливість - причини багатьох ускладнень у відносинах з людьми, перешкода в сімейному житті. Дуже працьовитих, до одержимості, "осінні" Сусанна. Вони розважливий і розуму, не роблять необдуманих вчинків. Гарні господарки, їхній будинок - повна чаша. Вміють ладити з людьми.

"Весняний" власницям цього імені нерідко не везе в першому шлюбі, хоча, перш ніж вийти заміж, вони встигають добре вивчити свого обранця. Вони дратівливість і неразговорчіви, не можуть постояти за себе. По ранках люблять ніжитися в ліжку. Домоседкі і сластени.

Приватне життя Сусанна завжди кілька закрита для стороннього ока, вона не стане з подругою ділитися інтимними переживаннями, не буде вести розмови на тему сексу. Любвеобільна, колись справа доходить до постелі, виявляється фрігідной. Володіє високим ступенем чутливості, особливо якщо це стосується уязвленного самолюбству. Образу стримати не зможе.

Сусанна прагнути затвердити себе, домогтися високого положення в суспільстві, найчастіше їй це вдається завдяки незвичайно працьовитості, хоча її місце на службовими сходами не завжди відповідає рівню отриманої освіти.

Іменини :
14 травня.

Стефанія


Сонник - тлумачення снів