Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Степан

Назва походить від давньогрецького слова "Стефанос" і означає "вінок-Маленький Степан - шаловлівий та непосидючих хлопчик, любить найрізноманітніші ігри. Спілкуватися з ним легко і весело. Степан дуже подвижен, і за підручниками йому всидіти важко. Але, володіючи гарною пам'яттю, він швидко схоплювати потрібний матеріал, легко його запам'ятовує. Батькам може доставляти клопоти невгамовні своїм характером, а вчителі будуть його побоюватися за спостережливість і гострі зауваження, які він робить, подмечено помилки дорослих.

Степан може вибрати професію, пов'язану з творчим характером праці. Він буде хорошим художником, модельєром, архітектором. У Степана багато друзів і знайомих, для нього відкриті всі двері. Швидко орієнтується в новій обстановці. Недовго пам'ятає образи. Особливо добре себе відчуває в жіночому суспільстві. При дамах Степан блищить дотепністю, він веселий і предупредитель, для кожної жінки знайде вдалий комплімент.

У сімейної же жизни відносини Степана із дружиною будуть складатися не так вже безхмарно. Надмірна товариськість Степана буде давати привід для ревнощів. Можливий розлучення і новий шлюб. дітьми займається час від часу, перекладаючи всі турботи, пов'язані з їх вихованням, на дружину.

Підходять для шлюбу : Дарья, Зінаїда, Ірина. Клавдія, Клара, Лідія, Надія, Ольга.

Менш підходять : Ганна, Олена, Людмила, Наталя, Оксана, Раїса, Римма.

Іменини :
9 січня , 17 січня, 24 січня;
26 лютого;
10 квітня, 17 квітня;
9 травня, 20 травня, 30 травня;
6 червня, 25 червня;
6 липня, 16 липня;
15 серпня, 16 серпня;
2 вересня, 8 вересня, 9 вересня, 28 вересня;
17 жовтня;
10 листопада, 24 листопада, 29 листопада;
11 грудня, 15 грудня, 22 грудня, 23 грудня, 26 грудня, 28 грудня.

Стела         Стефанія


Сонник - тлумачення снів