Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Станіслав

Ім'я має польське походження і означає "стати славним".

Станіслав з дитинства має неврівноваженість психіку. Він примхливий, намагається домогтися свого за будь-яку ціну, ворохобний і несдержан. Не може об'єктивно оцінити сформовану обстановку, з трудом визнає свою провину. Ці риси характеру будуть шкодити йому протягом усього життя. У Станіслава постійно будуть виникати бійки з однолітками. Можуть проявитися проблеми з дільничним міліціонером: він може скривдити брутальністю дівчинку.

Станіславу не варто вибирати професію, що вимагає беззаперечне підпорядкування начальнику, наприклад, військовослужбовця. Якщо Станіслав буде займати керівну посаду, то його підлеглим доведеться важко. Станіславу складно догодити, важко підлаштуватися під мене настрій і своєрідний, не всім зрозумілий хід думок.

дружиною Станіслава стає зазвичай боязко і кориться жінка. З жінкою. здатної постояти за себе, Станіславу НЕ ужитися. До дружини ставиться добре і завжди кається у своїй нестриманість. Не вистачає практичності для ведення домашнього господарства. Може здивувати дружину несподіваним подарунком. Відносини з батьками дружини складаються благополучно.

Підходять для шлюбу : Вероніка, Олена, Лариса, Оксана, Римма, Тамара, Елеонора, Юлія.

Менш підходять : Валентина, Євгенія, Зінаїда, Марина, Світлана, Софія.

Іменини :
8 травня;
5 серпня;
18 вересня;
13 листопада.

Софія         Стела


Сонник - тлумачення снів