Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Сергій

Ім'я походить від римського родового імені Сергіус, що означає "високий, високочтімий".

У дитинстві Сергій - слабкий і хворобливий хлопчик, що доставляє своїм батькам багато турбот. З віком він стає більш міцним, починає займатися спортом. У його характері усе сильніше проявляються мужні риси. Сергій віддає перевагу енергійні дії сентиментальною емоціям, але в нього також зберігається здатність і до співпереживання.

У роботі Сергій проявляє сумлінність, обов'язковість, завжди виконує свої обіцянки і йому не треба двічі нагадувати про щось. Свою думку про навколишніх воліє тримати при собі. Серед захоплень на першому місці музика та кіно. Бере участь у художній самодіяльності. Сергій часто стають акторами, композиторами, художниками.

З рідними та близькими Сергій прихильнішими і сговорчів, заботлів у відносинах зі своїми батьками. Намагається вести себе так, щоб випадково не нанести образу навколишнім. Зі своїми проблемами Сергій справляється поодинці, не присвячуючи навколишніх у свої душевні переживання.

Сергія залучають спокійні й ласкаві жінки. Дуже охоче бере участь у господарських справах по будинку. Майстер на всі руки. Лідерство в родині готовий поступитися дружині, але у важливих питаннях готовий відстоювати свою точку зору. Серед друзів любить розповідати анекдоти. Пьянеет повільно.

Підходять для шлюбу : Валентина, Вікторія, Галина, Дар'я, Діна, Єлизавета, Ірина, Любов, Ніна, Римма, Тетяна.

Менш підходять : Алла, Віра, Лариса, Елеонора.

Іменини :
2 квітня;
1 червня;
11 липня, 18 липня;
24 вересня;
8 жовтня, 20 жовтня.

Серафіма         Сесілія


Сонник - тлумачення снів