Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Семен

Ім'я має давньоєврейське походження й означає "почутий Богом у молитві".

Зовні Семен більше схожий на матір, ніж на батька. Він також успадковує й багато рис характеру, властиві матері. Він добрий, м'який і беззлобен.

Семен буде хорошим другом, який завжди прийде на допомогу а важку хвилину. близько до серця прийме чужу біду.

Серед Семенов багато обдарованих людей, із задатками талановитої особистості. Володіючи силою волі, вони домагаються значних успіхів у житті. Семени серйозно ставляться до обраної професії. Працьовиті, наполегливі, мають пробивні здібності. Серед Семенов багато лікарів, музикантів, інженерів, адміністраторів.

Семен постійно перебуває а гущі найбільш складних справ, але не отмахівается і від "мелочевкой", не вважає її негідно своєї персони. Не забуде привітати товариша з днем народження та вручити йому хоча б невеликий подарунок. Допоможе у вирішенні будь-небудь побутової проблеми або дасть пораду, до кого ще можна звернутися.

У шлюбі Семени - зразкові чоловіки. У дружин не виникає з ними жодних проблем. Вони господарські, надають допомогу по будинку, займаються покупкою продуктів. Семени краще своїх дружин орієнтуються в економічному становищі сім'ї. На цьому грунті можуть виникати конфлікти, якщо Семену попадется упрямая і надмірно принципова дружина.

Підходять для шлюбу : Ангеліна, Антоніна, Валентина, Валерія, Вікторія, Діна, Катерина, Зоя, Клара, Майя, Ніна, Оксана, Ольга, Раїса, Тамара.

Менш підходять : Олександра, Ганна, Варвара, Вероніка, Ірина, Марина, Світлана.

Іменини :
16 лютого, 26 лютого;
25 березня;
30 квітня;
10 травня;
6 червня;
3 серпня;
14 вересня, 25 вересня.

Севастіан         Серафіма


Сонник - тлумачення снів