Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Савелій

Ім'я Савелій має єврейські коріння. Воно походить від давньоєврейського імені Савельєв, що в перекладі є не що інше, як "тяжка праця". Святий покровитель імені - Савелій Персіянін, Халкідонскій, мученик. Ім'я відзначено печаткою Божої, і тому Савелій - екстраордінарен і талановита. Сприйнятливість і чутливість, навіть "тонкокожесть" властиві Савелій. Найчастіше він - тонкий психолог і почуває найменшу зміну настрою в поведінці співрозмовника. Цілеспрямованість, пошук, енергійність і ініціативність також характерні для нього. Савелій наділений багатьма рідкісними в наш час людськими якостями.

Савелій (іспрошенний у Бога - др.-євр.)

Савелій - трохи замкнутий, малоразговорчівий хлопчик, занурений у власні переживання, скромний, намагається триматися в тіні. За зовнішньою тужно ховається душевна теплота і чуйність.

Це ім'я підходить ваги, скорпіони, Стрільцям більше, ніж раків, риб та Дівам.

В день іменин вітаємо всіх чоловіків, наречених з батьківської волі Савелій, з іменинах! Нехай ваш ангел-охоронець завжди супроводжує вам, допомагає долати що виникають час від часу життєві труднощі і підтримує вас на шляху до благополучному майбутньому. Блиск розуму і іскрометний гумору, прагнення до неодмінної успіху, віра в свої сили і можливості - нехай ці якості, властиві Савелій, мають лише свою позитивну сторону і допомагають вам досягти всього задуманого. Савельєв, будьте міцні тілом і духом, допомагайте ближнім!

Іменини :
25 січня;
1 лютого, 21 лютого;
7 травня;
26 червня, 30 червня;
6 липня , 28 липня;
9 серпня;
9 вересня, 10 вересня, 12 вересня;
11 жовтня, 14 жовтня;
16 грудня, 18 грудня.

Сабіна         Самсон


Сонник - тлумачення снів