Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Руфіна

Руфіна (розм. Рут-ма) - жіноча форма імені Руфін (розм. Руфім): римське особисте ім'я Руфінус походить від латинського слова "Руфус" - золотисто-жовтий, рудий. Воно однокорінне з іменами Роза, Русана, Росіта.
За іншою версією, ім'я Руфіна утворено від староєврейського імені Рут, що перекладається як подруга. У перекладі з латинської це ім'я означає: руда, рудоволоса, золота, рута (назва трави), з грецької - рудувата.

ЗОДИАК ІМЕНІ. Діва.

ПЛАНЕТА. Меркурій.

КОЛІР ІМЕНІ. Фіолетовий.

КАМІНЬ-ТАЛІСМАН. Сапфір.

РОСЛИНА. Інжир, фіалка.

ТВАРИНА. Вівця.

ОСНОВНІ РИСИ. Стрімка, невтомна і вічно незадоволена до кінця.

ТИП. Жінка-лідер.

ІМ'Я І ХАРАКТЕР. Руфіна вразлива, не без комплексів, але вельми ужівчіва, контактна і скрізь почуває себе добре. З раннього дитинства задає багато клопоту - неспокійний дитина. У дитячому садку поведінка складне, важко піддається вихованню. У школі характер такий самий складний, але вона сміла, не всидить на місці. Більше дружить з хлопчиками. Зовні схожа на матір, характером - на батька. З мамою часто сперечається. Їй не треба потрапляти під гарячу руку, але вже через хвилину вона остигає. Мріє про стабільне, забезпеченої, повної комфорту життя і часто не віддає собі звіту, що все це для неї не так уже й важливо. Вона легко пристосовується до будь-яких умов.
Характер у Руфіна емоційний, але поблажливий: усім все прощає, навіть тим, хто заподіяв їй великі страждання. Намагається бути самостійною. Ретельно підбирає друзів, більше дружить з чоловіками. Руфіна - "ртуть", пульсуючий: вранці - одна, увечері - інша. "Зимова" Руфіна дуже відкрита, проста в спілкуванні, незалежно від того, яке місце в суспільстві займає.

ПСИХІКА. Буває нестійкою. Особливо чутлива до лестощів. Але відносини і спілкування з нею досить приємні і легкі. Вона вміє терпляче вислуховувати співрозмовника. Шанобливо відноситься до близьких, не прагне керувати ними.

ІНТУЇЦІЯ. Яскраво виражена. Руфіна може швидко знайти вихід у будь-якій ситуації.

ІНТЕЛЕКТ. Завдяки гострого розуму, Руфіна рідко вчиняє дурні помилки. Допитлива. Але читає мало.

МОРАЛЬНІСТЬ. Строга до себе і ніколи не вважає, що в помилках винен хто завгодно, тільки не вона. До дружбу ставиться дуже серйозно. Близьких друзів у неї небагато, але вона дуже дорожить ними. Сама - вірний друг, зрад не прощає - в цьому вона безкомпромісна. Руфіна делікатна і ніколи не скаже в очі людині, що він чинить непорядно з нею. Ненароком скривдивши кого-то, довго переживає.

ЗДОРОВ'Я. На здоров'я не скаржиться. Вранці любить поспати.

Сексуальність. Не володіє відвертим чарівністю, але не залишається непоміченою. З чоловіками веде себе так: якщо захочу - ні один не встоїть. Проте багато чого залежить від відносин з людиною, з якою товаришує, від його настрою. Більше блищить приємною зовнішністю в суспільстві, ніж в інтимних відносинах.

ШЛЮБ. Заміж Руфіна виходить дуже обачно: старається, щоб у майбутнього чоловіка були і хоро Шая квартира, і престижна робота. Але домігшись матеріального благополуччя, не стає жадібної. Гостей пригощає з розмахом, витрачаючи на це чималі суми. Взагалі, вона відчайдушна. Господиня з неї виходить посередня, дбає тільки про себе. Жити з Руфіно важко: вона конфліктна, не дуже акуратна. З свекрухою живе погано. Частіше за все у неї буває одна дитина, рідко - два, зазвичай хлопчики. Буває ревнива навіть без жодного приводу, чому й сама не рада. <Январская> Руфіна більш спокійна, талановита. Їй вдається керувати господарством.

ЗАХОПЛЕННЯ. Дуже любить свій будинок і весь вільний час витрачає на те, щоб прикрасити його. Читає багато любовних романів, захоплюється спортом. Любить відвідувати друзів. Ходить до ворожок, але мало їм вірить.

ПОЛЕ ДІЯЛЬНОСТІ. Працювати може перукарем, кресляркою, продавцем, комірником, бухгалтером, програмістом, манекенницею і викладачем.

БІЗНЕС. Працює старанно, героїчно придушуючи свою природну лінь. На неї можна покластися. Вона імпульсивна, добра, проте в боротьбі зі своїми і чужими слабостями втрачає багато часу. Вона із задоволенням керувала б усіма - від колег по роботі до випадкових знайомих. Але життя, на щастя, не часто дає їй таку можливість. Руфіна розважлива - як у справах, так і в приватному житті. Це ділова жінка, успішна в комерції. У неї величезні можливості, і вона може досягти великого успіху!

ЗНАМЕНИТОСТІ. Рут - одна з жінок, згаданих у Біблії. Після смерті чоловіка вона не залишила свою стару добру свекруху ні в тяжких мандрах, ні в злиднях. Рут працювала в полі від зорі до зорі. Таке працьовитість помітив її господар Боаз і взяв її за дружину. Незважаючи на те що він був дуже старий, у них народився хлопчик. Від нього народився Овед, від Оведа - цар Єссей, а від нього - знаменитий у всі часи цар Давид-псалмопівець. Ніфонтова, Шабаліна.

Руслана


Сонник - тлумачення снів