Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Рената

Рената - ім'я рухоме та сильне, проте його енергетика схильна до досить різких перепадів. Прислухайтеся - наголос імені падає як раз на найбільш легкий за звучанням склад, що створює ілюзію провисання, як ніби сходинка сходів раптом пішла з-під ноги, коли ви вже перенесли на цю ногу свою вагу. Це всього лише ілюзія, проте небезпека саме тоді стає небезпекою, коли приходить несподівано.

Недарма кажуть: знав би, де впадеш, соломки б підстелив, так от, у Ренати є можливість підстелити цю саму <соломку> й застрахуватися від несподіванок нервових зривів. Більше того, при розумному підході її енергетика здатна забезпечити їй успіх у житті.

Найголовніше для Ренати - це постаратися не забувати, що закладена в її енергетиці імпульсивність не має під собою достатньо твердою опори, і їй слід бути дуже обережною зі своїми душевними поривами. Рената дуже чутлива і самолюбні, а притаманна їй твердість схиляє її досить активно реагувати на зовнішній вплив. Тут-то й може позначитися відсутність <гальм>.

Нерідко, піддавшись першому негативної емоції, вона зривається, і Бог знає куди це може її занести. Не завжди допомагає навіть те, що з роками Рената стає більш стриманою. Так. скажімо, навчившись тримати себе в руках на людях. Рената може давати вихід негативної енергії в сімейному колі, що неабияк ускладнить їй особисте життя.

Набагато більш сприятливо, якщо замість стриманості Рената спробує згладити своє самолюбство, адже це одна з найголовніших джерел її зривів! Крім того, емоції емоціями, проте з їх допомогою ще ніхто нічого й нікому не довів, так що доречніше перекласти інцидент в жарт, ніж давати вихід свого роздратування.

Таким чином, почуття гумору здатне допомогти Ренате знайти справжнє душевну рівновагу, звільнити її від безлічі помилок і направити її значну душевну енергію в будь-яке творче русло, будь то кар'єра або ж рішення домашніх проблем.

Секрети спілкування. Нерідко чутливість робить Ренату чуйною і розуміє жінкою, з нею буває приємно поговорити по душах. Уникнути ж гострих кутів у розмові найбільше допомагають спокійна логіка і добрий гумор. Будьте дуже обережні з її самолюбством - жарти не повинні бути спрямовані на її особисті якості!

Астрологічна характеристика. Знак зодіаку: Терези. Планета: Марс. Кольори імені: сталевий, коричневий. Найбільш сприятливі кольори: оранжевий, зелений. Камінь-талісман: бурштин, нефрит, смарагд.

Регіна         Римма


Сонник - тлумачення снів