Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Руслан

Ім'я запозичене з тюркських мов, походить від слова "Арслан": лев.

Маленький Руслан емоціонален, непостійний у бажаннях, примхливий і кілька хитрує. Любить, щоб його хвалили, і подовгу дует, якщо не помічають його добрих справ.

Нерідко це самовлюбленний чоловік. Популярність будь-яким шляхом - один із способів самоствердження Руслана. Наполегливий труд, за яким коли-то, в майбутньому, може послідувати хороше винагороду, - це не для Руслана. Йому потрібно все зараз, йому потрібна швидка известность - щоб його впізнавали на вулицях, писали про нього в газетах. Можливо, тому він тяжіє до артистичній та політичної діяльності. Прагнення виділитися, не бути таким, як всі, виявляється в готовності Руслана виступати по радіо, давати інтерв'ю, зробити в кінцевому підсумку своє ім'я популярним. Для Руслана и жена - одна з можливостей самоствердитися. Вона неодмінно повинна бути красивою, стрункою, володіти такими зовнішніми даними, щоб її поява в будь-якій кампанії припиняли розмови і викликало загальне захоплення. Разом з тим Руслан ревно. Якщо увагу чоловіків до його дружині стає, на його погляд, надмірним, він може вспиліть і, не зважаючи на правилами пристойності, грунтовно зіпсувати вечір. У шлюбі бувають двічі (виключення досить р.

едкі). Любить дітей і батьків. Любов ця, правда, позбавлена самозречення, Руслан, скорее, удовлетворяются не потреба дитини в батьківському уваги, а свою потребу в прояві батьківських почуттів. Трохи ліниво, брезглів. Любить випити. Ризик стати алкоголіком оцінюється як невисокий. Очень пунктуален.

Підходять для шлюбу : Агнія, Гелла, Елена, Ирина, Майя, Маргарита, Наталя, Оксана, Ольга, Раїса, Тамара.

Менш підходять : Ада, Валерія, Домініка, Клара, Любовь, Марина, Марта, Римма, Роза, Софія, Елла, Яна.

Рудольф         Руслана


Сонник - тлумачення снів