Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Рудольф

Володарі цього імені надзвичайно талановиті, працьовиті, ворохобні. Ці якості притаманні Рудольфа незалежно від того, в який час року вони народилися. Ці люди буквально начиння всілякими ідеями і завдяки аналітичному складу розуму роблять успіхи в науці, серед них чимало винахідників. Загориться новою ідеєю, вони не в змозі займатися чимось іншим, і ця одержимість часто дратує навколишніх.

Майже всі Рудольф-допитливі Непосєдов. Поза всякими рамок. Злятся, коли їх обмежують. Крім того, вони великі сперечальників, причому можуть сперечатися з пустякам і з усіма, не виключаючи домочадців. Рудольф однолюби, віддані родині, і жінки прощають їм норовливість характеру, тим більше знають: поступившись в дрібницях, в головному вони зроблять по-своєму. До того ж у їхніх чоловіків золоті руки, а в поєднанні з незвичайним працьовитістю та працездатністю це неоціненне якість для глави сімейства. Вони ревниво і сексуальність.

"Зимові" - обачні у вчинках, обережні, у всякому разі, свою роботу нікому не довірять. Фанатично віддані справі і більшу частину часу проводять на роботі. Товариська, де б не були, всюди швидко заводять нових друзів. У складних життєвих обставин не губляться і знаходять правильне рішення. Як і всі інші, вони - "генератори ідей", але, на жаль, не завжди можуть їх реалізувати. Серед "осінніх" багато талановитих спортсменів: властиве Рудольфа завзятість, граничить з фанатизмом, зіграло в даному випадку не останню роль. "Літні" - не настільки імпульсивні, як інші, вони повільні, трохи нерішучий, але діловито.

Це грунтовні і надійні люди. Здатності їх розкриваються і реалізуються, як правило, після тридцяти.

Іменини :
17апреля.

Рубен         Руслан


Сонник - тлумачення снів