Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Роман

Назва походить від латинського слова "романус", що означає "римський, римлянин".

У дитинстві Роман часто хворіє, тут можливі навіть небажані ускладнення, тому батькам необхідно стежити за здоров'ям хлопчика. У зв'язку з частими пропусками занять у Романа можуть неважливо йти справи в школі, тут теж йому може знадобитися допомога.

Роман не терпить в житті единообразия. Він раптово може перервати навчання в інституті і піти працювати. Чем-то захопившись, він загоряється й намагається захопити своєю витівкою інших.

Легко закохується. Не відчуває ніяких угризеній совісті при зміні своїх обраницю. Буде довго шукати свій ідеал, поки не знайде ту, яка готова повністю присвятити своє життя йому. Не обов'язково, що, зустрівши таку жінку,

Роман буде зразковим чоловіком. Перше час сімейне життя серйозно буде ускладнена його тягою до розмаїтості відносин. неможливістю зосередитися на каком-то одному справі і довести її до кінця.

З появою в родині дітей остепеняется і стає гарним батьком. У родині воліє бути лідером. Але без зайвого диктату. Він з полюванням допомагає по господарству. Уміє розвеселити навколишніх.

Підходять для шлюбу : Анна, Валентина, Олена, Клавдія, Любов, Майя, Марія, Софія.

Менш підходять : Діна, Євгенія, Катерина, Оксана, Римма, Тамара.

Іменини :
11 лютого, 16 лютого;
15 травня;
1 серпня, 6 серпня, 23 серпня;
14 жовтня;
1 грудня, 10 грудня.

Роксолана         Ростислав






Сонник - тлумачення снів