Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Роза

Це людина рідкої цілеспрямованості, хоча вся її життя начебто б проходить у бігах і суєті, оскільки ніщо людське їй не чуже. Справляє враження легковажної особи, з якої нічого путнього не вийде. Але здивує будь-якого свого однокласника, зустрітися з нею через пару десятків років, бо до того часу Роза, цілком можливо, захистить дисертацію.

Розе в значній мірі властива мімікрія. Пристосовуючи до обставин, вона так входить в роль, що починає жити в цій ролі. Якість це особливо характерно для "літніх" жінок. При першому знайомстві Роза звичайно всіх зачаровує, вона миловидна і користується успіхом у чоловіків. Різко відрізняються від "літніх" "зимові", зокрема, грудневі Рози - вони занадто прямолінійно, щоб так пристосовуватися до ситуації, прітворство їм мало вдається.

Роза - непоганий психолог, прагнути пізнати людину, але що стосується чоловічої статі - сама вигадує собі ідеал і закохується в нього, не бачачи в реальному чоловіку недоліків. Можливо, саме тому шлюб її буває вдалим. Є у Троянди один "пунктик" - любов до порядку, яким вона просто одержима, і здатна повністю розчаруватися в людині, не поділяють її пристрасті. Вона талановита, працьовитих і домагається життєвого успіху.

Серед жінок із цим ім'ям є прекрасні педагоги, перекладачі, художники, артисти, журналісти. Віддаючись повністю професії, вона в той же вчасно вирости дивовижних дітей, вражаючи навколишніх своїй господарській, подивиться всі модні фільми і спектаклі, у неї, обтяжених клопотами і навантажених сумками, можливо, є коханець, який знає її жінкою вільної, самостійної і веселою.

На жаль, до старості позначаються перевантаження й Рози набувають масу хвороб. Їх слабке місце - серце, нервова система, ноги.

Іменини :
4 вересня;
4октябрь.

Родіон         Роксана


Сонник - тлумачення снів