Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Римма

Старе, рідкісне ім'я, походить від назви міста Рим.

Римма ще дитиною виділяється здатністю встановити контакт із людиною, завоювати його довіру. Вона відчуває, як краще вести себе, що потрібно сказати, щоб домогтися свого й одержати улюблену цукерку або побільше погуляти у дворі. Ловко обмінюється із хлопцями всякими дріб'язковим штучками, залишаючись при цьому завжди у виграші. Якщо ці здібності в майбутньому будуть розвиватися, то з неї може вийти непоганий бізнесмен.

На роботі Римма не блещет особливим старанням, але її природний розум, спостережливість і хитрість дозволяють їй завжди домагатися поставленої мети.

Вийти заміж за понравившегося їй людини Риммі не становить праці. Вона яскрава й приваблива жінка, здатна захопити будь-якого чоловіка. Шукає супутника, здатного по достоїнству оцінити її кращі якості й терпляче переносити всі її капризи. Одним з головних достоїнств чоловіка для Риммі є здатність забезпечити матеріально родину.

Римма - гарна куховарка, найкраще їй вдаються пироги та млинці. Квартиру містить в чистоті, але не завжди їй вдається створити зразковий порядок у речах дітей і чоловіка.

Підходять для шлюбу : Віктор, Костянтин, Михайло, Олег, Сергій, Едуард.

Менш підходять : Владислав, Геннадій, Дмитро, Микола.

Іменини :
2 лютого;
3 липня.

Рената         Роберт


Сонник - тлумачення снів