Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Раїса

Ім'я має давньогрецькі походження й означає а перекладі "покірними, поступливість, легка".

У дитинстві Раїса виявляється завжди в самій гущавині всіх дитячих забав та ігор, вона як би поєднує навколо себе хлопців, змушує їх згуртуватися, забути всі образи й зайнятися спільною справою. Якщо Раїса виявиться осторонь від такого суспільства, то воно може перетворитися у звичайну групу дітей. Їй властиві почуття впевненості в собі, самостійність у прийнятті рішень, здатність постояти за себе самими рішучими діями.

До людей ставиться доброзичливо, на життя дивиться тверезо. Не прощає обману-відразу й назавжди припиняє всі відносини. В особистих відносинах з людиною розраховує на віддачу з його боку, рівноцінну витрачені нею емоціям і силам.

У сімейних відносинах Раїса чесна, їй неприємно навіть у думках обдурити близької людини, в чем-то схитрувати. Ложь відчуває відразу. Їй досить одного погляду, щоб зрозуміти, що сталося щось погане. Проявить неабияк мужність "буде спокійно триматися, не доводячи ситуацію до сліз і скандалів. В неприємних ситуаціях Раїса прибігає до єдиного вираження своїх почуттів-мовчання. Якщо ж у сімейних відносинах все добре, то й Раїса вся сяє і світиться. Справи в неї йдуть блискуче . Вона ладіт з усіма родичами. Особливо їй подобається робити покупки для всієї родини, і це їй вдається зробити особливо добре. У компанії поводиться раскованно и весело, любить співати пісні.

Підходять для шлюбу : Володимир, Гліб, Євгеній, Михайло, Сергій, Федір, Юрій.

Менш підходять : Ігор, Степан, Яків.

Іменини :
18 вересня.

         Рафаїл


Сонник - тлумачення снів